Psy Yorki

Witam na stronie internetowej PsyYorki.pl. Jak sama nazwa wskazuje, witryna poświęcona jest psom rasy Yorkshire Terrier, które potocznie nazywane są yorkami. Na tym blogu znajdziecie zarówno porady i artykuły, które dotyczą tej konkretnie rasy, jak i sporo ogólnych treści poświęconych psom - ich tresurze, pielęgnacji i zdrowiu. Artykuły zostały podzielone na kategorie, które dostępne są z poziomu menu.

Yorki to jedna z najbardziej popularnych ras psów, również w Polsce. Jednak każdy, kto decyduje się na zakup tego psa, powinien wcześniej nabyć minimum wiedzy, poznać jego zwyczaje, sposoby pielęgnacji czy kwestie związane ze zdrowiem. Pomimo tego, iż yorki są niewielkich rozmiarów, nie oznacza to jednak, że nie wymagają sporej opieki i uwagi. Wręcz przeciwnie, te małe psy są bardzo wymagające i warto trochę poczytać o ich zachowaniu czy pielęgnacji.

Witam na blogu PsyYorki.pl

Witam wszystkich bardzo serdecznie na mojej stronie internetowej PsyYorki.pl. To właśnie pierwszy wpis, w którym chciałbym ogólnie opisać stronę, cele jakie jej przypisuję oraz napisać parę zdań o sobie. Zapraszam do pierwszego artykułu.

Jak sama nazwa wskazuje, PsyYorki.pl to strona poświęcona psom yorkom, a więc rasie psów Yorkshire Terrier. To bardzo popularna, ale i wymagająca rasa. Dlatego też stworzyłem tę stronę, aby pomóc właścicielom yorków w wielu kwestiach związanych z opieką nad psem. Również osoby, które chciałyby posiadać yorka znajdą tu szereg porad i artykułów, które ułatwią im podjęcie decyzji i wybór odpowiedniego psa.

Strona będzie prowadzona w formie bloga. Postaram się jak najczęściej dodawać nowe wpisy. Każdy artykuł będzie przydzielony do pasującej kategorii, aby łatwo można było odnaleźć interesujące treści. Wyszukiwanie informacji na stronie ułatwia również wyszukiwarka, dostępna z menu u góry.

Moim najważniejszym celem jaki przypisuję tej stronie jest zebranie tu szerokiej społeczności miłośników i właścicieli yorków. Przede wszystkim zapraszam do komentowania artykułów i aktywny udział w dyskusjach. Strona jest również połączona z naszym profilem facebookowym, do którego odnośnik znajduje się po lewej stronie. Proszę Was – komentujcie artykuły, piszcie krytyczne uwagi, dyskutujcie między sobą. Na stronie pojawi się również dział, w którym będzie możliwość prezentacji waszych psów.

Ja mam na imię Wojtek i moim hobby jest głównie internet oraz motoryzacja. Dzięki tej stronie chciałbym rozwijać swoje internetowe hobby, ale również zainteresować się tematyką psów. Zapraszam do częstego odwiedzania strony i pozdrawiam wszystkich miłośników yorków!