Yorki - ogłoszenia

Na tej stronie umożliwiamy Państwu publikację ogłoszeń i ofert, związanych z psami rasy York. Można tutaj zamieszczać oferty sprzedaży i kupna Yorków. Mile widziane są także ogłoszenia psów do adopcji. Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne. Administrator strony internetowej www.psyyorki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń. Publikacja i korzystanie z ogłoszeń tylko na własną odpowiedzialność. Nie ponosimy także odpowiedzialności za pozostawione tutaj dane kontaktowe. Serwis psyyorki.pl w żaden sposób nie wykorzystuje tego typu danych kontaktowych.

Ta strona stanowi alternatywę dla innych serwisów ogłoszeniowych, np. allegro. Zamieszczenie ogłoszenia jest bardzo proste, a przeszukiwanie ofert intuicyjne i szybkie. Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Jak zamieścić ogłoszenie?

1. Podaj swoje imię/pseudonim

2. Wpisze swój adres mailowy (w tym polu nie będzie widoczny dla innych użytkowników)

3. Napisz treść ogłoszenia, dokładnie opisując jego rodzaj: kupię yorka, sprzedam yorka, york do adopcji / oddam za darmo, itp. Podaj wszelki niezbędne szczegóły.

4. Pamiętaj o podaniu w treści ogłoszenia swoich danych kontaktowych.

Komentarzy (6)

pozostało 500 znaków

Cancel or

 • Małgosia
  Małgosia z Warszawy Praga Północ yorka sunie szczeniaka szukam miałam sunie ponad 16 lat nie mam teras ja bardo kocham sunie unas będzie miała ciepło miłości tel6941491029
 • Izabela
  Kupię yorka miniaturke z lubuskiego do 500 zł
 • agnieszka
  przyjmę yorka miniaturkę, szczeniaka za niewielką opłatą. Jestem odpowiedzialna i pieskowi będzie u mnie dobrze.
 • Anna
  Przyjmę Yorka mini, nie musi to być szczeniak. Wiem, że nie wiele osób oddaje takie pieski,ale może się uda:) Piesek miałby u mnie dobrze. Pozdrawiam. Anna (annapilat5@wp.pl)
 • Dorota Wołujewicz
  Salon strzyżenia psów Gracja
  ul.Żwirki i Wigury 10 Zielonka
  zapraszam na strzyżenie - koszt 50 zł
 • Agata
  Kupię yorka do 500 zł łódz numer tel;512478893

Strona główna | Polityka prywatności | Kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone