Yorki - ogłoszenia

Na tej stronie umożliwiamy Państwu publikację ogłoszeń i ofert, związanych z psami rasy York. Można tutaj zamieszczać oferty sprzedaży i kupna Yorków. Mile widziane są także ogłoszenia psów do adopcji (także ogłoszenia typu "oddam za darmo"). Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne. Administrator strony internetowej www.psyyorki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń. Publikacja i korzystanie z ogłoszeń tylko na własną odpowiedzialność. Nie ponosimy także odpowiedzialności za pozostawione tutaj dane kontaktowe. Serwis psyyorki.pl w żaden sposób nie wykorzystuje tego typu danych kontaktowych.

Ta strona stanowi alternatywę dla innych serwisów ogłoszeniowych, np. allegro. Zamieszczenie ogłoszenia jest bardzo proste, a przeszukiwanie ofert intuicyjne i szybkie. Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne.

 

Jak zamieścić ogłoszenie?

1. Warunkiem niezbędnym jest posiadanie konta w portalu Facebook! Ogłoszenia zamieszczasz jako osoba zalogowana z Facebooka. Obok oferty pojawi się Twój login z FB (przeważnie imię i nazwisko).

2. Jeżeli jesteś aktualnie zalogowany na swoim urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie, itp.) na Facebooku możesz od razu napisać ogłoszenie i kliknąć "Dodaj komentarz".

3. Jeśli nie byłeś obecnie zalogowany, po napisaniu treści ogłoszenia i kliknięciu "Dodaj komentarz" pojawi się nowe okno z formularzem logowania do Facebooka. Adres URL powinien zaczynać się od "https://www.facebook.com/"

4. W treści ogłoszenia możesz podać swoje dane kontaktowe, ale nie są one niezbędne. Pamiętaj, aby odbiorcy Twojego ogłoszenia mieli możliwość skontaktowania się z Tobą, np. poprzez wysłanie wiadomości na Facebooku.

5. Sprecyzuj treść swojego ogłoszenia. Napisz zwięźle, czego ono dotyczy, np. to, że masz Yorki do oddania, chcesz kupić psa czy oddać szczeniaki do adopcji. Postaraj się także podać cenę lub napisz, że oddajesz lub chcesz przyjąć Yorki za darmo - im więcej szczegółów podasz, tym ogłoszenie będzie bardziej wiarygodne i szybciej pozwoli znaleźć kontrahenta.

 

222222

sdasda