Yorki na sprzedaż i do adopcji

Na tej stronie możesz publikować ogłoszenia, które dotyczą psów Yorków. Jeżeli chcesz sprzedać swojego psa, napisz odpowiednie ogłoszenie. Przyjmujemy ogłoszenia dotyczące zarówno sprzedaży yorków, chęci ich kupna lub oddania czy wzięcia do adopcji. Na początku ogłoszenia napisz jego rodzaj, np. york do oddania za darmo - w ten sposób od razu sprecyzujesz grupę docelową i pomożesz innym użytkownikom w odnalezieniu interesującej oferty. W przypadku sprzedaży podaj także interesującą Cię cenę. Jeżeli chcesz kupić Yorka, napisz orientacyjnie jaki budżet posiadasz.

Przypominam, że strona ta dotyczy tylko Yorków. Nawet jeśli ktoś ma do oddania psa za darmo innej rasy, prosimy nie pisac ogłoszenia - do tego służą innne portale z ofertami sprzedaży czy adopcji psów. Na naszej witrynie znajduje się artykuł, w którym opisujemy portale z ogłoszeniami psów.

Ogłoszenia piszecie w ramach swojego loginu na Facebooku. Aby napisać ofertę trzeba być zalogowanym w serwisie Facebook. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść i prawdziwość ogłoszeń oraz za udostępnione tutaj dane kontaktowe. Tak naprawdę nie ma potrzeby ich zostawiania, z zainteresowanymi osobami można kontaktować się poprzez wiadomość prywatną na Facebooku.