O blogu

Witam na blogu PsyYorki.pl

Data: 22 lutego 2017 o 16:50   /   autor:   /   komentarze (1)

Witam wszystkich bardzo serdecznie na mojej stronie internetowej PsyYorki.pl. To właśnie pierwszy wpis, w którym chciałbym ogólnie opisać stronę, cele jakie jej przypisuję oraz napisać parę zdań o sobie. Zapraszam do pierwszego artykułu.

Jak sama nazwa wskazuje, PsyYorki.pl to strona poświęcona psom yorkom, a więc rasie psów Yorkshire Terrier. To bardzo popularna, ale i wymagająca rasa. Dlatego też stworzyłem tą stronę, aby pomóc właścicielom yorków w wielu kwestiach związanych z opieką nad psem. Również osoby, które chciałyby posiadać yorka znajdą tu szereg porad i artykułów, które ułatwią im podjęcie decyzji i wybór odpowiedniego psa. Strona będzie prowadzona w formie bloga. Postaram się jak najczęściej dodawać nowe wpisy. Każdy artykuł będzie przydzielony do pasującej kategorii, aby łatwo można było odnaleźć interesujące treści. Wyszukiwanie informacji na stronie ułatwia również wyszukiwarka u góry po prawej.

Moim najważniejszym celem jaki przypisuję tej stronie jest zebranie tu szerokiej społeczności miłośników i właścicieli yorków. Przede wszystkim zapraszam do komentowania artykułów i aktywny udział w dyskusjach. Strona jest również połączona z naszym profilem facebookowym, do którego odnośnik znajduje się po prawej stronie. Proszę Was – komentujcie artykuły, piszcie krytyczne uwagi, dyskutujcie między sobą. Na stronie pojawi się również dział, w którym będzie możliwość prezentacji waszych psów.

Ja mam na imię Wojtek i moim hobby jest głównie internet oraz motoryzacja. Dzięki tej stronie chciałbym rozwijać swoje internetowe hobby, ale również zainteresować się tematyką psów.

Zapraszam do częstego odwiedzania strony i pozdrawiam wszystkich miłośników yorków!

Komentarze (1)

napisz komentarz

Komentarz
Name E-mail Website

  • 22 lutego 2017 o 17:35 @admin

    Pierwszy komentarz. Zapraszam do dyskusji 🙂

    Reply